Tel: +420 226 801 770 | Email: info@abratica.cz
Nad Vršovskou horou 1423/10, 101 00, Praha 10

Služby kybernetické bezpečnosti

Specializujeme se na hloubkové manuální testování bezpečnosti, simulace více typů řízených útoku (RED TEAMing), na detekci úniku citlivých dat (Data Lost Detection), na služby chránící před zneužitím vašich korporátních značek a identity (Take Down Service), ...

Máme rozsáhlé zkušenosti s projekty v oblasti penetračního testování a simulovaných hackerských útoků. Naším cílem je stát se Vaším strategickým a dlouhodobým partnerem, který Vám pomůže ochránit Vaši organizaci před únikem citlivých dat, jejich případným zneužitím a poškozením Vaší reputace.

Naši bezpečnostní specialisté a etičtí hackeři vždy používají ty nejnovější technologie a postupy. Svěřte se nám do rukou a spolu zajistíme, že Vaše data i pověst budou v bezpečí.

Penetrační testy

Manuální penetrační testy odhalí zranitelnosti a skuliny v konkrétní oblasti Vašich technologií, které by mohli útočníci zneužít a např. získat neoprávněný přístup k Vašim citlivým datům nebo dokonce systém převzít, a tak Vám uškodit.

Kromě toho mohou také odhalit nesprávné způsoby konfigurace softwaru v dané oblasti, nevyhovující protokoly či další nastavení. O všem Vás zpravíme v podrobné závěrečné zprávě sepsané našimi konzultanty.

Sociální inženýrství

Zjistíme, kde se nacházejí slabiny Vašich zaměstnanců, a doporučíme, co dělat v případě, že by triky potenciálního útočníka neprokoukli, protože sociální inženýrství je technika, která využívá slabých míst v lidské povaze, spíše než chyb hardwaru, softwaru nebo sítí.

Otestujeme odolnost Vašich lidí vůči přesvědčování a psychologické manipulaci v oblasti e-mailového phishingu, dále pomocí telefonátů a sms zpráv, či předstírání, že jsme někdo jiný, za účelem získání přístupu na pracoviště (pretexting).

Forenzní vyšetřování incidentů

Pokud u vás probíhá nebo nedávno proběhl bezpečnostní incident, poskytneme Vám první pomoc v podobě krizového řízení. Pokud se u Vás ještě nic nestalo, nečekejte, až to přijde.

Jako prevenci u Vás provedeme detailní analýzu možného výskytu incidentů v oblasti ransomware, podvodných e-mailů, phishingu či podvodných faktur a plateb, protože jak by řekl klasik – není čas ztrácet čas.

Audit kybernetické bezpečnosti

Podrobně zanalyzujeme a „oskenujeme“ všechny Vaše systémy, zařízení i aplikace, aniž bychom se do nich museli nabourat. V průběhu auditu najdeme, označíme, popíšeme a vyhodnotíme závažnost jednotlivých slabin a nedostatků z hlediska kybernetické bezpečnosti.

V podobě bezpečnostního auditu dostanete do ruky nástroj, kterým pravděpodobnost průniku do Vaší informační bezpečnosti snížíte na minimum.

Extrémní bezpečnost

Zajistit bezpečí je pro nás vítanější výzva než jakýkoli adrenalinový sport.

Utvoříme tým a společně pro Vás navrhneme neprůstřelné uzavřené komunikační řešení a extrémní zabezpečení sítí, Vašich uživatelských účtů a citlivých dat.

Konzultace informační bezpečnosti

Pokud Vaše společnost aktuálně pracuje na vylepšování kybernetické bezpečnosti, jsme ti praví, na koho se můžete obrátit. Poskytneme Vám konzultace či metodické vedení v oblasti informační bezpečnosti nebo Vám poradíme jak správně zabezpečit data, aby byla chráněná před útočníky, či vybrat a nastavit to pravé řešení pro dvou faktorové ověření a tak pomoci Vaši společnost co nejlépe ochránit.